Rumori di Spogliatoio

Pirlo Eestis, juba kaks kuud.

Angelo PalmeriComment
Elulooraamat kaas on tehtud Inglismaal: www.paineprofitt.com

Elulooraamat kaas on tehtud Inglismaal: www.paineprofitt.com

On möödunud pea 2 kuud sellest, kui Rumori Publishing andis välja itaallasest pallivõluri Andrea Pirlo eestikeelse autobiograafia. Rumori Publishingil, meie noorel kirjastusel, on jätkuvalt soov tuua eesti lugejateni jalgpallialast kirjandust ja seda kõike eesti keeles.

Pirlo raamatu jõudmine Apollo ja Rahva Raamatu poelettidele tõi kaasa suure meedia tähelepanu suurimatelt Eesti veebiportaalidelt (Õhtuleht, Delfi, ERR Sport ja Soccernet) ning uudise raamatu väljaandmise kohta avaldas ka Eesti Jalgpalliliidu koduleht.

Me oleme jõudnud jalgpallifännideni, klubideni, Eesti Jalgpalliliiduni (meie intervjuu Aivar Pohlakuga) kui ka rahvuskoondise mängijate Henri ja Hannes Anieri, Ragnar Klavani (intervjuu loed siit) ja Itaalias klubijalgpalli mängiva Frank Liivakuni (vaata galeriid).

Jalka oktoobrikuises väljaandes kirjutas Siim Kera raamatu kohta pikema arvustuse. “Kahekümne peatükiga raamat on üsnagi kronoloogiline, kuid mõnusat põnevust lisab, et Pirlo läheb aeg-ajalt teemast kõrvale ning sõidab endale sisse täiesti teise jutuvadaga,” avaldas Siim Kera viimases Jalkas.

Samal ajal võiksime me jälgida Andrea Pirlo imelisi liigutusi palliplatsil, kuid hooaja ettevalmistusel saadud vigastus segab teda endiselt. Just hiljuti liitus ta treeningutega ning oli platsil AS Roma vastu ja mängis 79 minutit.

Kuid kas sul on Andrea Pirlo eestikeelne elulooraamat juba enda raamaturiiulis? Kui ei ole, siis on sul jätkuvalt võimalus endale see raamat soetada lähimast raamatupoest või läbi meie Rumori di Spogliatoio kodulehekülje.

Kui sa oled Eesti jalgpalliklubi esindaja (alates IV liigast) ja sa soovid rohkem teada saada meie suurepärasest pakkumisest, mida me saame pakkuda teie klubi liikmetele, fännidele ja töötajatele, siis ära kahtle võtmaks meiega ühendust, et omavahel kokku leppida tingimustes:

rumori.di.spogliatoio@gmail.com

Leiame teile sobiva lahenduse!

Kas sa soovid võita endale Andrea Pirlo eestikeelse elulooraamatu? Kui jah, siis vajuta “Like” Rumori di Spogliatoio Facebooki lehel ning jaga seda artiklit oma sõpradega siit! (*kampaania on aegunud ja võitja selgunud - jälgi meie Facebooki lehel rohkem pakkumiste eest)

Lisaks Realile on minuga flirtinud ka teine osa minu unistusest – Barcelona. Peale ratta leiutamist on PlayStation kindlasti üks kõigi aegade lahedamaid leiutisi maailma ajaloos. Alates ajast, mil eksisteerib PlayStation, olen ma sellel mängides Barcelona (välja arvatud üks esimese hooga tehtud väike kõrvalekalle, kui ma Milani valisin). Ma ei oskaks täpselt öelda, kui palju virtuaalseid jalgpallilahinguid ma olen viimastel aastatel mänginud, kuid võrreldes päris jalgpallimängudega peaks neid keskeltläbi neli korda rohkem olema. Mina Nesta vastu, Milanello* aegadel oli see klassika.

Andrea Pirlo, Mõtlen järelikult mängin –  IV tk. , 31 lk.

*AC Milani treeningkeskus