Rumori di Spogliatoio

Andrea Pirlo tuleb Eestisse! - 'Mõtlen, järelikult mängin' saad tellida siin!

Angelo PalmeriComment

Pirlo tuleb Eestisse… ja seda eesti keeles!

Rumori Publishingil on rõõm teatada, et Andrea Pirlo raamat on saadaval eesti keeles!Raamat on varsti  müügil Apollo ja Rahva Raamatu raamatupoodides ning 'RUMORI DI SPOGLIATOIO' kodulehel.


Krediitkaartiga ostes vajuta nuppu 'Buy Now' (hind 16.49€, kohaletoimetamine on tasuta*)

Pangakontoga ostes vajuta SIIA (hind on sama 16.49€ ja kohaletoimetamine on tasuta*). Pärast ostu, saada e-mail (rumori.di.spogliatoio@gmail.com) oma aadressiga ja pangamakse koopiaga.


*Tasuta kohaletoimetaime kehtib ainult Eestis.
Raamat on hetkel kättesaadav ainult Eesti territoriumil! Tellimusel väljaspool Eestit on vaja meiega ühendust võtta ja tingimused kokku leppida: rumori.di.spogliatoio@gmail.com

ENGLISH
If you wish to order Pirlo's book in Estonian language and you are not a resident of Estonia, please get in touch with us to agree terms for payment and shipping 

rumori.di.spogliatoio@gmail.com


’Mõtlen, järelikult mängin’ 
Andrea Pirlo/Alessandro Alciato

Rumori Publishing OÜ
www.rumodispo.com
ISBN 978-9949-33-837-5
Tõlkja: Janek ’Fiume’ Jõgi
Toimetaja: Angelo Palmeri
Kaas: Paine Proffitt (www.paineproffitt.com)

Andrea Pirlo on enda generatsiooni üks kõigi aegade parimaid jalgpallureid, imeline itaallasest mängujuht, kes on võitnud nii Meistrite Liiga kui ka ihaldatud maailmameistrivõistlused ning kelle karistuslöögid on ühed ohtlikuimad vastaste väravavahi jaoks. See on tema lugu, läbi tema pilgu ja sõnade. Raamat on kirjutatud läbi mõnusa huumori ning hõlmab Pirlo mõtteid selle kohta, kuidas ta mänguväljakul nõnda surmavalt käitub. Raamatust käib läbi palju suuri nimesid: Lippi, Ancelotti, Conte, Maldini, Shevchenko, Seedorf, Buffon, Kaka, Nesta, Balotelli, Costacurta, Gattuso, Berlusconi ja “õige” Ronaldo. Aga nad kõik pole alati oma tööriietes. Saame teada, keda kiusati kõige enam Itaalia koondises, kellel olid varuks erinevad nõiakunstid, milliste klubidega oleks äärepealt Pirlo liitunud, kuidas käivad asjad Itaalia jalgpallis, kuidas õppis Pirlo teele saatma selliseid karistuslööke ning palju muud. Minnes vastu ta viimasele 2014. aasta suurturniirile, on just õige aeg viimaks kurssi end sellise talendi elukäiguga.